Hatalmas lehetőséget szalasztottak el a hazaiak.

Balmazújváros, 1094 néző

Balmazújváros: Horváth – Habovda, Póti, Tamás, Uzoma – Vajda, Sigér, Maisuradze, Kamarás (Rácz 67.) – Shindagoridze (Batarelo 67.), Andric (Harsányi 87.).

Vasas FC: Nagy – Burmeister, Benes, Ristevski – Egerszegi, Vida, James (Pavlov 69.), Berecz, Remili – Barczi, Ádám.

Gólszerző:  Andric 29. ill. Vida 64.

Jó iramban kezdődött a találkozó, mindkét csapat tisztában volt vele, hogy mennyire fontos a három pont megszerzése. Az iram ellenére az első helyzetre. A 21. percben Kamarás lőhetett közelről, de nem találta el jól a labdát. A 29. percben aztán megszületett az első gól is, Andric szerzett vezetést a hazaiknak. 1-0.

Az első félidő hajrája a Vasasé volt, több szögletet is rúghattak az angyalföldiek, de egyenlíteni nem sikerült.

A 69. percben növelhette volna előnyét a Balmazújváros, Burmeister az utolsó pillanatban mentett. A 64. percig kellett várni a Vasas egyenlítő találatára. Vida szerezte a gólt. A hazai védők által kifejelt labdát, 25 méterről bombázta Horváth kapujába. 1-1. Itt tudod megnézni, klikk.
Rácznak a 79. percben még volt egy próbálkozása, de az eredmény már nem változott.