A felcsúti csatár aljas módon megtaposta a Fradi védőjét – VIDEÓ

2018. 03. 18. 08:00

Sárga lapot sem kapott az alattomos szabálytalanságért.

A nigériai Ezekiel Henty volt az egyik főszereplője a szombati esti Ferencváros‒Puskás Akadémia meccsnek (3-1), ugyanis előbb gólt szerzett, majd durva, felesleges szabálytalanságaival tűnt ki a mezőnyből.

Ahogyan az m4sport.hu fogalmaz, egy idő után már időzített bombaként futballozott a csatár, aki januárban a Videotontól érkezett kölcsönbe Felcsútra.

Az 51. percben láthatóan szándékosan taposta meg földön fekvő ellenfelét, Lovrencsics Gergőt, de sárga lapot sem kapott Pintér Csaba játékvezetőtől.

A folytatásban sem fogta vissza magát a 24 éves Henty, aki a 71. percben sípszó utáni labdaelrúgásért, tíz perccel később a kirúgáshoz készülődő Dibusz Dénes lerántásáért kapott sárga lapot.