Hóesésben nyert a Videoton

Lejátszották utolsó téli edzőmeccsüket.
Videoton FC‒Mosonmagyaróvári TE 3-0 (1-0)
Felcsút, zárt kapuk mögött
Videoton, 1. félidő: Kovácsik ‒ Fiola, Juhász, Nego, Stopira ‒ Kovács I., S. Scepovic, Pátkai, Nikolov ‒ Lazovic, A. Hadzic. 2. félidő: Tujvel ‒ Tóth B., Tamás K., Bolla, Vinícius, Szolnoki, Réti, Szabó B., E. Hadzic, Kovács I., Mocsi. Edző: Marko Nikolic
Gólszerzők: S. Scepovic (14.), E. Hadzic (53.), Kovács I. (55.)

A Videoton kedden 11 órától Felcsúton a másodosztályú Mosonmagyaróvár csapata ellen játszotta utolsó téli felkészülési mérkőzését. A találkozóra nem engedtek be nézőket.

A 14. percben Nikolov közeli lövését nagy bravúrral, lábbal védte Heinrich Márk, a kipattanót azonban Stefan Scepovic közelről a kapuba lőtte.

Az 53. percben Elvir Hadzic szerzett gólt egy szép akció végén. Két perccel később Kovács István értékesített egy tizenhatoson belüli kezezésért megítélt büntetőt (3-0) – tudósított a vidi.hu.