DVTK–Tatran Presov (szlovák) 1-2 (0-1)
Diósgyőr, játékvezető: Szilágyi.
DVTK: Bukrán – Eperjesi, Karan, Tamás, Bárdos, Vela, Kocsis, Nono, Óvári, Szarka, Bacsa. Játszottak még: Antal, Nagy T., Ivánka, Forgács, Oláh, Busai. Vezetőedző: Bódog Tamás
Gólszerzők: Oláh (54.), ill. Wiezik (7.), Streno (76.).

Edzőmeccset játszott a válogatott találkozói miatti szünetben a DVTK, amely hazai pályán kapott ki 2-1-re a szlovák első osztályú Tatran Presovtól.

A klubhonlap tudósítása szerint a 7. percben szereztek vezetést a vendégek, amikor egy bal oldali beadást követően a rövid saroknál Jakub Wiezik közelről, egyből a rövid sarokba passzolta a labdát, 0-1.

Az 54. percben egyenlített a DVTK, Nono jobb oldali oldalszabadrúgása után a középen Oláh Bálint eszmélt a leggyorsabban, és a hálóba lőtt, 1-1. A szlovák csapat a 76. percben döntött, ekkor Erik Streno lépett ki egyedül a diósgyőri térfél közepén, vezette a labdát, majd 15 méterről a tehetetlen Antal mellett a hálóba emelt, 1-2.