Szusza Ferenc Stadion, 2000 néző. Játékvezető: Andó-Szabó
Vasas FC: Kamenár – Burmeister (Vaskó 46.), James, Benes – Vogyicska (Szivacski 46.), Vida, Berecz, Hangya (Ádám 72.)- Gaál, Kulcsár, Remili. Vezetőedző: Michael Oenning.
Balmazújváros: Pogacsics – Póti, Rus, Maisuradze (Jagodics 90.), Uzoma – Vajda, Sigér, Haris, Habovda – Arabuli (Fekete 86.), Andric (Zsiga 68.). Vezetőedző: Horváth Ferenc.
Gólszerzők: Remili (61.) ill. Sigér (12.), Arabuli (41.)

Hatalmas meglepetésre, már a 11. percben vezetést szerzett a Balmazújváros. Maisuradze használta ki James bizonytalanságát a Vasas kapuja előtt, Sigérnek passzolt, aki közelről nem hibázott. 0-1.

A vendégek második gólja is inkább hasznos volt, mint Puskás-díj jelölt. Burmeisterről pattant a labda Andric elé, aki három méterről a kapuba pofozta ezt. A 42. percben 0-2.

A Vasas szépítő találatát Remili lőtte, az 59. percben büntetőből.1-2.

A Vasas mindent elkövetett, hogy egyenlítsen, de a kapu előtt rendre rossz döntéseket hoztak. A Balmazújváros győzelme meglepetés, de nem érdemtelen.