Szombathelyi Swietelsky-Haladás – Budapest Honvéd 1-2 (1-1)
Sopron, 1600 néző. Játékvezető: Andó-Szabó.
Haladás: Király – Polgár, Wils, Devecseri, Bosnjak – Kiss B., Kiss T., Tóth M. (Tóth D. 76.) – Medgyes (57.), Ramos (Halmosi 88.), Williams. Vezetőedző: Pacsi Bálint
Honvéd: Gróf – Latifu, Lovric, Baráth, Bobál – Nagy G., Gazdag, Holender (Danilo 67.) – Banó-Szabó (Tömösvári 77.), Eppel, Lanzamafe (Pölöskei 93.). Vezetőedző: Erik van der Meer
Gólszerzők: Kiss (57.) ill. Eppel (45., 84.)

Gazdag tört be a tizenhatoson belülre, Devecseri felrúgta, a játékvezető tizenegyest ítélt. A büntetőt Eppel lőtte, Király nem tudott védeni. A 45. percben ezzel a góllal szerzett vezetést a Honvéd a jól játszó Haladás otthonában.0-1

Az 57. percben Kiss Tamáas bombájával egyenlítettek hazaiak. Ritkán látni ekkora bombagólt az NB I-ben. 1-1

Sokáig úgy tűnt az egy pont mindenkinek megfelel, amikor a 84. percben Eppel eldöntötte a mérkőzést, miután megszerezte második gólját. 1-2

A játék képe alapján a döntetlen igazságosabb lett volna, de a végén jobban koncentráló vendégek már nem engedték kiénekelni a sajtot a szájukból.