NB I

Lemészárolta ellenfelét a Debrecen, a Haladás és az Újpest

Rangadó
Rangadó

2017. 09. 20. 17:20

A Budapest Honvéd és a Vasas is kínlódott a Magyar Kupa hatodik fordulójában.

Szerda délután nyolc NB I-es csapat lépett pályára a Magyar Kupa hatodik fordulójában a 64 közé jutásért. A Budapest Honvéd és a Vasas szenvedett meg a legjobban alsóbb osztályú ellenfelével szemben.

Ezt olvastad már?
Szörnyű tragédia: elhunyt a Juventus játékosa

A kispestiek az első félidőben szerzett Holender-góllal jutottak tovább szűken, míg a Vasas a második félidőben préselt be két gólt a megyei első osztályú Nyíradonynak. A Balmaz sem rendezett mészárlást, Karancslapújtőn a fordulás utáni kilenc percben döntötte el két találattal a három pont sorsát.

Lazovics ezúttal csak helyzetig jutott Fotó: vidi.hu

Magyar Kupa, 6. forduló, a 64 közé jutásért

Az NB I-es csapatok szerdai mérkőzései:

Kecskeméti LC KFT (megyei I)–Mezőkövesd Zsóry FC 1-4 (1-1)
Gólszerzők: Balog Sz. (7.), illetve Baracskai (6.), Majtán (61., 82., 91.)

Karancslapujtő KSE (megyei I)–Balmaz Kamilla Gyógyfürdő 0-2 (0-1)
Gólszerzők: Habovda (49.), Vólent (54.)

Pécsi MFC (NB III)–Budapest Honvéd 0-1 (0-1)

Gólszerző: Holender (20.)

Nyíradony VVTK (megyei I)–Vasas FC 0-2 (0-0)

Gólszerzők: Pavlov (62.), Kulcsár (90.)

Sárvár FC (megyei I)–Paksi FC 0-3 (0-1)

Gólszerzők: Daru (32.), Simon M. (37.), Zachán (68.)

Öttevény TC (megyei I)–Újpest FC 0-6 (0-4)

Az Újpest gólszerzői: Tischler(24., 33., 43., 45.), Pávkovics (89.), Simon K. (90.)

Szarvaskend SE (megyei II)–Szombathelyi Swietelsky-Haladás 0-6 (0-5)
Gólszerzők: Medgyes (3.), Mészáros K. (18., 30.), Tóth B. (21.), Rácz (43.), Grumics (90.)

Mohácsi TE (megyei I)–Videoton FC 0-4 (0-3)

Gólszerzők: Szabó B. (6., 81.), Tamás (21.), Fejes (43.)

Csongrád-Kunság Aszfalt (megyei I)–Debreceni VSC 1-10 (0-3)

Gólszerzők: Kiss-Kása (71.), illetve Takács T. (4.), Tisza (23., 54., 60., 69., 73.), Borda (9., öngól), Nagy K. (56.), Bárány (65., 91.)

Kaposvári Rákóczi FC (NB III)–Puskás Akadémia FC 1-3

Gólszerzők: Lakatos G. (55.), illetve Prosser (27.), Perosevic (51.), Latifi (74.)

Alsóbb osztályú csapatok szerdai mérkőzései:

DEAC (NB III)–Budafoki MTE (NB II) 0-4

Duna Aszfalt TVSE (NB III)–Nyíregyháza Spartacus FC (NB II) 2-3

III. kerületi TVE (NB III)–Soroksári SC (NB II) 1-3

Sényő-Carnifex FC (megyei I)–Kazincbarcikai SC (NB II) 2-0

Cigánd SE (NB III)–Szolnoki MÁV FC(NB II) 2-2 (1-0, 2-2, 2-2) – tizenegyesekkel 7-6

Komáromi VSE (megyei I)–Dorogi FC (NB II) 0-2

Nyírbátor (NB III)–ETO FC Győr (NB II) 1-1 (0-0, 0-1, 1-1) – tizenegyesekkel 4-5

THSE-Szabadkikötő (NB III)–Aqvital FC Csákvár (NB II) 1-5

Szarvasi FC(megyei I)–Credobus Mosonmagyaróvár (NB II) 4-1

Nagyhalászi SE (megyei I)–Iváncsa KSE (NB III) 1-3

Nagyatádi FC (megyei I)–Vác FC (NB II) 0-2

Szekszárdi UFC (NB III)–Szeged 2011-Grosics Akadémi (NB II) 1-1

Kondorosi TE (megyei I)–Békéscsaba 1912 Előre (NB II) 0-2

Mórahalom VSE (NB III)– Budaörsi SC (NB II) 1-4

Tállya KSE (NB III)–MTK Budapest (NB II) 0-9

Úrkút SK (megyei I)–Ceglédi VSE (NB II) 2-6

BKV Előre (NB III)–Kisvárda Master Good(NB II) 0-3

Kozármisleny FC (NB III)–Gyirmót FC Győr (NB II) 0-1 (0-0, 0-0,
0-0)

RAFC (BLSZ I)–BFC Siófok (NB II) 1-3

Szentlőrinc SE (NB III)–Csepel FC (NB III) 3-0

Kaposi Transport Csács SE (megyei I)–Pilisi LK-Legenda Sport (megyei I) 2-3

JVSE Rosenberger (megyei I)–Nagyecsed RSE (megyei I) 0-5

UFC Nagykanizsa (megyei I)–Törökszentmiklósi FC (megyei I) 2-0

Maklár SE (megyei I)–Rákosmente KSK (NB III) 1-4

Lajoskomárom (megyei I)–Tarr Andráshida SC (NB III) 0-3

Tatai AC (megyei I)–Putnok FC (NB III) 2-7

Bácsa FC SE (megyei I)–Pápai Perutz FC (NB III) 1-0

Eger SE (megyei I)–Testvériség SE (BLSZ I) 3-1

Olajmunkás SE (megyei I)–Mojito-Lemon BTE Felsőzsolca (megyei I)
3-1

ESMTK (NB III)–Monori SE (NB III) 0-1

Balatonfüredi FC (megyei I)–Pestszentimrei SK (BLSZ I) 3-2

Sárrétudvari KSE (megyei I)–Balassagyarmati VSE (NB III) 1-8

Felsőtárkány SC (megyei I)–Mád FC (megyei I) 1-3

Csétény SE (megyei I)–Ercsi Kinizsi SE (megyei I) 0-4

Szabadszállási SE (megyei II)–Dunaújváros (NB III) 1-3

Füzesgyarmati SK (NB III)–Makó FC (NB III) 3-0

Tiszafüredi VSE (NB III)–Csornai SE (NB III) 1-4

Ibrány SE (megyei II)–Jászberényi FC (NB III) 3-1

Ásotthalmi TE (megyei I)–Hódmezővásárhely (NB III) 2-2 (0-2, 2-2,
2-2) – tizenegyesekkel 4-3

Edelényi FC (megyei I)–SZEOL SC (NB III) 1-3

Salgótarjáni BTC (megyei I)–Petőfi SE Vasszécseny (megyei I) 7-2

Balatonlelle SE (megyei I)–Vecsési FC (NB III) 0-2

Duna-Tisza-Aszfalt-Törtel (megyei II)–Algyő SK (megyei I) 4-1

Gyöngyösi AK (NB III)–Pénzügyőr SE (NB III) 5-3

Pécsváradi Spartacus SE (megyei I)–Termálfürdő Tiszaújváros (NB III) 1-4

Jánoshalmi FC (megyei I)–Gödöllői SK (megyei I) 0-2

Bátaszék SE (megyei I)–Tolna VFC (megyei I) 3-2

Budakalászi MSE (megyei II)–Somosi TC Salgótarján (NB III) 1-3

Gárdony-Agárdi Gyógyfürdő (megyei I)–ZTE FC (NB II) 0-3

Herold Trans Ménfőcsanak (megyei I)–FC Dabas (NB III) 1-3

Ajka (NB III)–Érd (NB III) 1-1 (0-1, 1-1, 2-2) – tizenegyesekkel 4-5

TFCE (megyei II)–Soproni VSE(NB II) 1-0

vissza a címlapra

Ajánlott videó mutasd mind

Kommentek

Nézd meg a legfrissebb cikkeinket a címlapon!
24-logo

Engedélyezi, hogy a 24.hu értesítéseket
küldjön Önnek a kiemelt hírekről?
Az értesítések bármikor kikapcsolhatók
a böngésző beállításaiban.