Jó meccset játszottak az OTP Bank Liga 6. fordulójában.

Felcsút, Pancho Aréna, 814 néző. Játékvezető: Solymosi.
Puskás Akadémia: Hegedüs L. – Osváth, Heris, Hegedűs J., Balogh B. – Mevoungou – Molnár (Szécsi 75.), Márkvárt, Knezevic, Szakály P. (Sallai 64.) – Diallo (Vanczák (84.). Vezetőedző: Pintér Attila.
Balmazújváros: Horváth L. – Habovda, Tamás, Rus, Uzoma – Vajda S., Sigér (Maisuradze 82.), Haris, Andric (Rácz 68.) – Arabuli, Zsiga (Kovácsik 68.). Vezetőedző: Horváth Ferenc.
Gólszerzők: Molnár (8.), Knezevic (45+2.), illetve Arabuli (64., tizenegyesből)

A 8. percben Molnár Gábor szerzett vezetést a Puskás Akadémiának. Knezevic rossz lövése került a csatár elé. 1-0.

A horvát játékos az első félidő hosszabbításában főszereplővé lépett elő. Horváth László ejtett ki a kezéből egy előrevágott labdát, amibe Diallo belepiszkált, a kapus javítani akart, de csapattársa elfejelte előle, ami így Kenezevic elé került, aki köszönte, és berúgta. 2-0

A 64. percben Arabuli tette izgalmasabbá a meccset, miután értékesítette Harris buktatásért megítélt büntetőt. 2-1

A felcsúti falunap meghozta az első Puskás győzelmet is.

Két gólt is rúgott a Puskás Akadémia Fotó: Puskás Akadémia