A 94. percben szerzett gól döntött a Mezőkövesd – Honvéd meccsen

Játékvezető: Erdős.
Mezőkövesd: Tujvel – Farkas, Hudák, Pillár, Szalai – Tóth (Veselinovic 48.), Keita, Vadnai (Baracskai 72.), Cseri – Strestík, Koszta (Fótyik 83.). Vezetőedző: Radványi Miklós.
Budapest Honvéd: Gróf – Latifu (Deák 62.), Lovric, Bobál, Laczkó (Kabangu 62.), Baráth – Kamber, Nagy, Herjeczki – Danilo, Lanzafame. Vezetőedző: Erik van der Meer.
Gólszerzők: Baracskai (72.), ill. Baráth (23.), Kabangu (94.)

A 16. perc eseményei bármelyik bajnokságban megállták volna a helyüket. Diallo szenzációs ollózását hatalmas bravúrral védte Tujvel, de a szögletnél már a kapus is tehetetlen volt. Diallo fejelte oda a labdát Baráthnak, aki közelről megszerezte a Honvéd vezető gólját.

A 72. percben Cseri beadását remekül fejelte vissza a csereként beálló Baracskai, Gróf nem tudott védeni. 1-1

A Honvéd azonban nem adta fel. Kabangu a 94. percben fejelte a győztes gólt. 1-2.