Balmaz Kamilla Gyógyfürdő – Vasas FC 0-1 (0-1)
Balmazújváros, 1400 néző. Játékvezető: Andó-Szabó
Balmazújváros: Horváth – Habovda, Tamás, Rus, Uzoma – Vajda, Sigér, Haris, Zsiga (Arabuli, 61.) – Andrics (Belényesi, 86.), Kovács (Fekete, 71.). Vezetőedző: Horváth Ferenc
Vasas: Kamenár – Burmeister, Vaskó, Risztevszki – Murka (Szivacski, 92.), Vida, Kleisz, Hangya – Gaál (Pavlov, 61.), Ádám M. (Kulcsár, 55.), Remili. Vezetőedző: Michael Oenning
Gólszerző: Remili (5.)

Az 5. percig kellett várni, hogy a Vasas megszerezze a vezetést az újonc otthonában. Murka jobboldali beadását Remili fejelte a hosszúba. 0-1

A Vasas ezt követően is uralta a játékot. A 7. percben Burmeister veszélyeztetett fejjel, a 23. percben pedig Vaskó bólintott mellé.

A 44. percben egyenlíthettek volna a hazaiak, de Kamenar előbb nagyot védett, majd Kovács fejese a kapufán csattant.

Az 59. percben ismét vasas helyzet. Gaál lövése pördült Burmeister elé, aki nemsokkal lőtt mellé.

Remili nagyon jól játszott ezen a meccsen. A 75. percben is Horváth bravúrjára volt szükség, hogy ne rúgjon újabb gólt. Ezúttal 10 méterről lőtt a vasas csatára.

A 79. percben hatalmas Balmazújváros gólszerzési lehetőség. Arabuli fejese megpattan, éppen csak mellé ment. Nem volt jó meccs, megérdemelt Vasas siker született.