Két góllal vezetett a Paks, de aztán nekiállt focizni a Mezőkövesd.

Mezőkövesd – Paks 3-2 (0-0)
Mezőkövesd, néző. Játékvezető: Solymosi.
Mezőkövesd:Tujvel – Farkas, Pillár, Hudák, Gohér – Csirmaz, Keita, Koszta, Cseri (Vadnai (84.) – Marek, Novák (Veselinovic 65.) Vezetőedző: Radványi Miklós .
Paks:Molnár – Kulcsár, Lenzsér, Gévay, Szabó – Papp (Hajdú 84.) – Haraszti, Kecskés, Bertus, Bartha (Hahn 64.) – Szakály. Vezetőedző: Csertői Aurél.
Gólszerző: Veselinovic (66.), Baracskai (68.), Strestik (77.) ill. Szakály (56.), Lenzsér (66.)
Kiállítva: Kecskés (68.)

Nagy elánnal kezdett mindkét csapat, de a lendület csak 5 percig tartott, utána óvatos üzemmódra váltottak a csapatok.

Az első igazán nagy helyzetre a 34. percig kellett várni. Novák és Farkas fejese után, Pillár fejelt kapura közelről, a labda azonban a kapufára hullott. Könnyen vezetést szerezhetett volna a Mezőkövesd.

A 45. percben is hazai helyzetet jegyezhettük fel. Góhér veszélyes szabadrúgását védte Molnár.

Az 50. percben ismét hazai helyzet borzolta a kedélyeket. Cseri beívelését Koszta fejelte mellé.

Az 51. percben ismét hatalmas helyzetet hagyott ki a Mezőkövesd. Csirmaz fejes túljutott Molnáron, Gévay azonban a kapu torkából kivágta a labdát. A kontrából Bartha veszélyeztetett, de ez is kimaradt.

Nagy mezőkövesdi helyzetek után, jött a paksi gól. Szakály az 56. percben volt eredményes. 0-1

A 60. percben már kettővel vezetett a Paks. Egy kontra után Bertus hozta helyzetbe Lenzsért, aki nem hibázott. 0-2

A 66. percben szépített a Mezőkövesd. Veselinovic, az ötös jobb sarkáról vette be Molnár Kapuját. 1-2.

A 70. percben már egyenlő. Cseri beadását Baracskai fejelte védhetetlenül a paksi kapuba a labdát. 2-2.

A 76. percben már vezet a Mezőkövesd. Koltai kezezett a tizenhatoson belül. A tizit Strestik vágta be. 3-2.

A Paks nagyon közel volt egy idegenbeli bravúrhoz, de a Mezőkövesdet dicséri, hogy kétgólos hátrányból is feltudtak állni.