A második percben, akár be is lehetett volna fejezni a meccset.

Haladás – DVSC 1-0 (1-0)
Sopron, 1246 néző.

Játékvezető: Berke
Haladás: Király – Polgár, Wils, Jagodics, Bosnjak – Simon (Jancsó 77.), Kiss B. – Medgyes (Halmosi 80.) (Halmosi 80.), Rácz (Tóth B. 67.), Tóth M. – Williams.Vezetőedző: Mészöly Géza.
DVSC: Nagy – Jovanovic, Mészáros, Szatmári, Ferenczi – Kuti (Mengolo 35.), Tőzsér, Sós, Sekulic – Holman, Könyves (Bíró 86.). Vezetőedző: Herczeg András
Gólszerző: Williams (2.)

Csalódott csapataok csatája. A Haladás és a DVSC is vereséggel kezdte ugyanis a bajnokságot.

A szombathelyi bánat azonban gyorsan elillant, miután a 2. percben Williams megszerezte a vezetést a Halinak. Rácz lövése pattant az ausztrál elé. 1-0.

Az első félidőben végig jobban játszottak a szombathelyiek, de több gól már nem született.

A 48. percben Sós egyenlíthetett volna, de Király Gábor elképesztő bravúrral védett.

Az 52. percben Medgyes növelhette volna az előnyét a Haladás, de a felső lécet találta el.

A 76. percben Király védi Tőzsér távoli löketét.

Nem volt jó meccs, de ezt a szombathelyiek aligha bánják, hiszen megszerezték első győzelmüket a bajnokságban. A DVSC-nek eddig két veresége van.