Végül 4-1-re verték edzőmeccsen az NB II-es Szolnoki MÁV-ot.

Szolnok–Mezőkövesd Zsóry 1-4 (1-2)
Szolnok
Mezőkövesd Zsóry: Tujvel –
Farkas, Hudák, Pillár, Gohér – Tóth, Keita – Brasen, Strestík, Vadnai – Novák. Csereként pályára lépett: Szalai, Csirmaz, Dombó, Parfait, Szeles, Fröhlich, Baracskai, Köböl, Veszelinovics
Gólszerzők: Katona (40.), ill. Vadnai (38.), Strestík (45., 11-esből), Szalai (74.), Farkas (75.)

A jövő heti NB I-es bajnoki rajt előtti utolsó edzőmeccsén a másodosztályú Szolnoki MÁV vendége volt a Mezőkövesd Zsóry.

A klub Facebook-oldalának tudósítása szerint a találkozó 22. percében Strestík 40 méteres labdavezetés után jól ugratta ki Novákot, akinek lövését bravúrral védte a kapus. A 38. percben Gohér baloldali beadását helyezte be közelről Vadnai Dániel, 0-1. A félidő hajrájában Katona egyenlített, 1-1, majd a 45. percben Strestík tizenegyesből volt eredményes, 1-2.

A második játékrészben, a 74. percben Szalai egy lecsorgó labdát közelről helyezett a hálóba, 1-3, majd Farkas egy szép akció után talált be, 1-4. Egy perc alatt két gólt szerzett a vendégcsapat, kialakítva ezzel a végeredményt.