Harmadikként zárt a Mészöly-csapat a felkészülési tornán.

Szombathelyi Swietelsky-Haladás – Soproni VSE 0-1 (0-1)
Játékvezető: Kovács G.
Haladás: Gyurján – Polgár, Schimmer, Kovács L., Németh Mi. – Tóth B. (Kiss B., 54.), Petró – Mészáros, Rácz, Medgyes – Bamgboye. Vezetőedző: Mészöly Géza
SVSE: Heinrich – Batizi-Pócsi, Fehér, Ágh, Szabó L. – Kővári, Sifter, Tóth M., Faragó – Márkus, Garda. Vezetőedző: Németh Szabolcs
Gólszerző: Sifter (30.)

A szombathelyi Király Kupa felkészülési torna második mérkőzésén a Haladás a másodosztályú Sopronnal találkozott.

A szombathelyiek az első, Paks ellen elveszített meccs után teljes sort cseréltek, Mészöly Géza vezetőedző mindenkinek lehetőséget adott. A Sopron veszélyesebb volt, a 16. percben egy szöglet után kapufáig jutott, majd a 30. minutumban ismét a kapufa mentette meg a házigazdát, de a kipattanó labda éppen Sifterhez pattant, aki közelről fejelt a hálóba (0-1).

A második félidőben több helyzete is adódott a Haladásnak: Németh Milán lőtt fölé, majd Tóth Benjamin lövését védte a kapus, végül Kovács szabadrúgása is a léc felett kanyarodott el. A végén még Bamgboye fejelt mellé: 1-0-ra nyert a Sopron, így a Paks ellen a kupagyőzelemért játszhat, míg a Haladás két vereségével harmadikként zárt.