NB I

Közvetítik a Honvéd–Fradit és a Haladás–Mezőkövesdet is

A pénteki, szombati és vasárnapi élő futballközvetítések a hazai televíziókban.

Péntek:

Eurosport 2
20.00:
Labdarúgás, Bundesliga, Hertha BSC–Hoffenheim
Digisport 3
18.55:
Labdarúgás, Ligue 1, Guingamp–Nancy

Szombat:

M4 Sport

18.00: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Swietelsky-Haladás–Mezőkövesd Zsóry FC
20.30: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Budapest Honvéd–Ferencváros
Sport 2
13.00:
Labdarúgás, spanyol bajnokság, Villarreal–Eibar
16.15: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Osasuna–Athletic Bilbao

20.45: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Málaga–Atlético Madrid
Eurosport 1
21.00:
Labdarúgás, amerikai bajnokság, Chicago Fire–Montreal Impact
Eurosport 2
15.30:
Labdarúgás, német bajnokság, Schalke 04–Borussia Dortmund

18.30: Labdarúgás, német bajnokság, Frankfurt–Mönchengladbach
Digisport 1

17.55: Labdarúgás, olasz bajnokság, Sassuolo–Lazio
20.40: Labdarúgás, francia Ligakupa-döntő, Monaco–PSG
Digisport 2
16.55:
Labdarúgás, francia bajnokság, Marseille–Dijon

21.00: Labdarúgás, argentin bajnokság, Newellsís Old Boys–Atletico
Digisport 3
18.15:
Labdarúgás, belga bajnokság, Charleroi–Oostende
20.40: Labdarúgás, olasz bajnokság, AS Roma–Empoli

Spíler TV
13.05:
Labdarúgás, angol bajnokság, Liverpool–Everton
15.35: Labdarúgás, angol bajnokság, Manchester United–West Bromwich Albion
18.05: Labdarúgás, angol bajnokság, Southampton–Bournemouth

Vasárnap:

Sport 1
11.45:
Labdarúgás, spanyol bajnokság, Sevilla–Sporting Gijón
20.30: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Granada–Barcelona
Sport 2
16.15:
Labdarúgás, spanyol bajnokság, Real Madrid–Alavés

Eurosport 2
15.30:
Labdarúgás, német bajnokság, Ingolstadt–Mainz
17.30: Labdarúgás, német bajnokság, Leverkusen–Wolfsburg
Digisport 1
12.25:
Labdarúgás, olasz bajnokság, Torino–Udinese

14.55: Labdarúgás, olasz bajnokság, Palermo–Cagliari
17.00: Labdarúgás, francia bajnokság, Montpellier–Toulouse

23.10: Labdarúgás, argentin bajnokság, Tigre–San Lorenzo
Digisport 2
0.55:
Labdarúgás, argentin bajnokság, Boca Juniors–Defensa

14.55: Labdarúgás, olasz bajnokság, Pescara–AC Milan
17.55: Labdarúgás, belga bajnokság, Gent–Club Brugge
20.25: Labdarúgás, olasz bajnokság, Napoli–Juventus
Digisport 3
14.55:
Labdarúgás, olasz bajnokság, Fiorentina–Bologna

16.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Rennes–Lyon
20.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Nice–Bordeaux

Spíler TV
14.15:
Labdarúgás, angol bajnokság, Swansea City–Middlesbrough

16.35: Labdarúgás, angol bajnokság, Arsenal–Manchester City

Ha kommentelni, beszélgetni, vitatkozni szeretnél, vagy csak megosztanád a véleményedet másokkal, a Rangado.hu Facebook-oldalán teheted meg. Ha bővebben olvasnál az okokról, itt találsz válaszokat.

24-logo

Engedélyezi, hogy a 24.hu értesítéseket
küldjön Önnek a kiemelt hírekről?
Az értesítések bármikor kikapcsolhatók
a böngésző beállításaiban.