A Nyíregyháza négyet lőtt idegenben a DVTK-nak.

Diósgyőri VTK – Nyíregyháza Spartacus FC 2-4 (1-1)
DVTK Edzőközpont
DVTK: Antal B. (Rados, 30.; Bukrán, 61.) – Eperjesi (Nagy T., 61.), Lipták (Nemes, 27.), Karan (Mahalek, 61.), Tamás M. (Lőrincz, 61.) – Nono (Szabó I B., 61.), Mevongou (Kitl, 61.), Ugrai (Szalóczy, 61.), Fülöp (Vela, 41.) – Novothny (Ternován, 61.), Szarka (Boros, 61.). Vezetőedző: Bódog Tamás
Nyíregyháza: 1. félidő: Hermány – Szokol, Rubus, Dvorschák, Törtei – Tamási, Kónya – Rudolf G. – Sinanovic, Harsányi, Dragóner. 2. félidő: Hermány – Ötvös, Rubus (Pálinkás, 63.), Dvorschák, Farkas – Vámos, Holdampf, Rezes – Takács, Szécsi, Tisza. Vezetőedző: Véber György
Gólszerzők: Novothny (3., 51.), illetve Harsányi (10.), Dvorschák (65.), Szécsi (72.), Rezes (84.)

Bódog Tamás az NB II-es Nyíregyháza elleni edzőmeccsen debütált a Diósgyőr kispadján.

Együttese remekül kezdett, a harmadik percben Eperjesi beadását Novothny Soma a földre lefejelve bólintotta a hálóba. A tizedik perc végén viszont már 1-1-et mutatott az eredményjelző: Harsányi Zoltán egy kontra végén helyezett a hosszúba – derült ki a DVTK-honlaptudósításából.

A második félidő legelején a Szpari lőhetett volna gyors gólt, de Rados védett. A fordulásból aztán ismét Novothny volt eredményes: egy szabadrúgásba piszkált bele jó ütemben (2-1). A Diósgyőr is sort cserélt egy óra elteltével, ezt viszont kihasználták a vendégek: előbb Dvorschák Gábor emelkedett a legmagasabbra egy szögletnél, és fejelt a hálóba, majd Szécsi Márk pofozott a kapuba egy kapufáról kipattanó labdát (2-3).

Az utolsó percekben még Rezes László is feliratkozott a gólszerzők közé: 4-2-re nyert a másodosztályú Nyíregyháza.