Böde-duplával győzte le a Fradi a Soroksárt

Bajzát is duplázott az ötgólos edzőmeccsen.

Ferencvárosi TC – Soroksár SC 3-2 (2-2)
FTC: Holczer – Dilaver, Hüsing (Nalepa, a szünetben), Leandro (Csukics, a szünetben), Sternberg – Koch (Kundrák, 73.), Bognár – Amadou, Djuricin, Varga R. – Böde (Rju, a szünetben) (Lakatos, 65.). Vezetőedző: Thomas Doll
Soroksár: Steer – Csilus T., Gyepes, Valencsik, Silye – Haris, Papp M. – Fülöp N., Huszák, Pál A. – Bajzát. Vezetőedző: Lucsánszky Tamás
Gólszerzők: Böde (19., 31.), Varga R. (87.), illetve Bajzát (25., 27.)

Szerda délután az élvonalban címvédő Ferencváros a másodosztályban feljutásért harcoló Soroksárt fogadta a Népligetben.

A Fradi Böde Dániel góljával szerzett vezetést a 19. percben, de nyolc perccel később már a Soroksár vezetett: Bajzát duplázott alig két perc alatt (1-2). Böde válasza hamar jött, így 2-2-vel zárult az első félidő.

A második játékrészben egészen a hajráig nem bírt ellenfelével a Fradi, ám a 87. percben Moutari beadását Varga Roland bólintotta a hálóba, ezzel nyert 3-2-re a házigazda – derült ki a ferencvárosi klubhonlaptudósításából.