NB I

Képernyőn a formálódó Fradi és a futsal Magyar Kupa döntője

A pénteki, szombati és vasárnapi élő futballközvetítések a hazai televíziókban.

Péntek:

Eurosport 2

20.00: Labdarúgás, Bundesliga, Mainz–Augsburg

Digisport 1

20.25: Labdarúgás, Serie A, Napoli–Genoa
Digisport 2
20.40:
Labdarúgás, Ligue 1, Bordeaux–PSG

Szombat:

M4 Sport
17.30:
Labdarúgás, Magyar Kupa, nyolcaddöntő, Ferencváros–Budapest Honvéd
Sport 1
20.30:
Labdarúgás, spanyol bajnokság, Osasuna–Real Madrid

Sport 2
16.15:
Labdarúgás, spanyol bajnokság, Alavés–FC Barcelona
18.30: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Athletic Bilbao–Deportivo La Coruna
Eurosport 2

15.15: Labdarúgás, német bajnokság, Ingolstadt 04–Bayern München

18.30: Labdarúgás, német bajnokság, Schalke 04–Hertha Berlin

Digisport 1

16.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Guingamp–Olympique Lyon

20.40: Labdarúgás, olasz bajnokság, Fiorentina–Udinese

22.55: Labdarúgás, argentin bajnokság
Digisport 2

19.55: Labdarúgás, francia bajnokság Monaco–Metz

Digisport 3

19.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Dijon–Caen

Spíler TV
13.05:
Labdarúgás, angol bajnokság, Arsenal–Hull City
15.35: Labdarúgás, angol bajnokság, Manchester United–Watford

18.20: Labdarúgás, angol bajnokság, Liverpool–Tottenham

Vasárnap:

M4 Sport
20.00:
Futsal, férfi Magyar Kupa, döntő
Sport 1

11.45: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Villarreal–Málaga
Sport 2

18.30: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Las Palmas–Sevilla

20.45: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Atlético Madrid–Celta Vigo
Eurosport 2
15.15:
Labdarúgás, német bajnokság, Wolfsburg–Hoffenheim
17.30: Labdarúgás, német bajnokság, Freiburg–1. FC Köln

Digisport 1
12.25:
Labdarúgás, olasz bajnokság, Crotone–AS Roma

14.55: Labdarúgás, olasz bajnokság, Internazionale–Empoli

17.55: Labdarúgás, olasz bajnokság, Sampdoria–Bologna

20.25: Labdarúgás, olasz bajnokság, Cagliari–Juventus

23.05: Labdarúgás, argentin bajnokság
Digisport 2

14.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Rennes–Nice

17.00: Labdarúgás, francia bajnokság, St. Étienne–Lorient

20.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Nantes–Olympique Marseille
Digisport 3
17.55:
Labdarúgás, belga bajnokság, Lokeren–Club Brugge

Spíler TV
14.05:
Labdarúgás, angol bajnokság, Burnley–Chelsea

16.35: Labdarúgás, angol bajnokság, Swansea City–Leicester City

Ha kommentelni, beszélgetni, vitatkozni szeretnél, vagy csak megosztanád a véleményedet másokkal, a Rangado.hu Facebook-oldalán teheted meg. Ha bővebben olvasnál az okokról, itt találsz válaszokat.

Nézd meg a legfrissebb cikkeinket a címlapon!
24-logo

Engedélyezi, hogy a 24.hu értesítéseket
küldjön Önnek a kiemelt hírekről?
Az értesítések bármikor kikapcsolhatók
a böngésző beállításaiban.