Vasas-döntetlen az NB II-es sereghajtó ellen

Domináltak az angyalföldiek, de a SZEOL egy büntetővel 1-1-re hozta az edzőmeccset.

Vasas FC – SZEOL SC 1-1 (1-0)
Mészöly Kálmán műfüves pálya
Vasas: Nagy G. – Burmeister, Vaskó, Risztevszki – Gaál, James, Berecz, Hangya – Ádám M., Saglik, Remili. A 60. perctől pályán: Debreceni, Kulcsár, Ferenczi, Király, Murka, Kleisz, Szivacski. Vezetőedző: Michael Oenning
SZEOL: Prokop – Konstatntinos, Gál Sz., Fehér, Vágó – Mendebaba, Ferkó, Nagy R., Makszimovics – Péter, Tomisics. Vezetőedző: Zoran Kuntics
Gólszerzők: Saglik (15.), illetve Makszimovics (tizenegyesből 63.)

A Vasas utolsó téli edzőmeccsén az NB II-es sereghajtó SZEOL ellen lépett pályára.

Már a 15. percben vezetést szereztek a műfüves edzőpályájukon játszó angyalföldiek: Remili szabadrúgását Saglik bólintotta a hálóba (1-0). Gaál növelhette volna a különbséget, de centikkel tévedett, majd Nagy kapusnak is volt tennivalója a másik oldalon – derül ki a Vasas-honlap tudósításából.

A második játékrész is a Vasas fölényéről szólt, de egy kezezést követően egy óra elteltével a SZEOL jutott tizenegyeshez. A büntetőt Makszimovics váltotta gólra (1-1). A hajrában is a győzelemért támadott a Vasas, de az ellenfél védelme jól zárt, így nem nyílt komolyabb esély a vezető gól megszerzésére: maradt az 1-1.