Megszórta ellenfelét a Diósgyőr

A DVTK 7-1-re nyert az NB III-as Kazincbarcika ellen.

Szombaton a délután az NB III-as Kazincbarcika ellen játszott felkészülési mérkőzést a DVTK együttese. A diósgyőriek első góljára 25 percet kellett várni, Eperjesi beadását Szarka pörgette a hálóba. A DAC-ból szerződtetett csatár az első félidőben még egyszer eredményes volt, valamint Vela és Ugrai is betalált, így a szünetben már 4-0-ra vezetett a DVTK.

A második játékrészben 20 perc gólcsöndet végül Vela törte meg, a 73. percben Makrai gólja után pedig már 6-0 volt az állás. A hajrában még a Kazinbarcika és a miskolciak is betaláltak, így kialakult a 7-1-es végeredmény.

Diósgyőri VTK – Kazincbarcikai SC 7-1 (4-0)

DVTK: Rados (Antal, a szünetben) – Eperjesi, Lipták (Tamás, 72.), Jagodinskis (Karan, 72.), Nemes – Busai (Daushvili, 67.), Elek (Kitl, 72.) – Vela, Nono, Ugrai (Makrai, 67.) – Szarka (Novothny, 67.). Vezetőedző: Horváth Ferenc.

Gólszerzők: Szarka (25., 34.), Ugrai (44.), Vela (45.,69.), Makrai (73.), Novothny (82), illetve Faggyas (83.)