Spanyol riválist vert a DVTK

Ugrai korai góljai döntőnek bizonyult.
CD Castellón (spanyol) – Diósgyőri VTK 0-1 (0-1)
Oropesa del Marba
DVTK: Bukrán – Mahalek, Karan, Tamás, Lőrincz – Oláh B., Kitl – Makrai, Szabó I B., Ugrai (Fülöp I., a szünetben) – Novothny (Szarka, a szünetben). Vezetőedző: Horváth Ferenc.
Gólszerző: Ugrai (9.)

A Spanyolországban edzőtáborozó Diósgyőrre szerda délután a CD Castellón ellen várt felkészülési mérkőzés. A DVTK hamar megszerezte a vezetést, a klub honlapjának tudósításaszerint a 9. percben Ugrai Roland szerzett labdát a 16-os előterében, majd egy lépés után kilőtte a bal felső sarkot, 0-1. A szünetig az eredmény már nem változott, a fordulás után a gólszerző helyét Fülöp vette át, míg Novothny helyére Szarka állt be.

A második félidőben nagyon aktív volt Kitl Miklós, a diósgyőriek előtt adódott több gólszerzési lehetőség, de az eredmény már nem változott. A magyar együttes egy góllal bizonyult jobbnak a spanyol negyedosztályú ellenfelénél.