Második edzőmeccsén is magabiztos volt a bajnok.
Ferencvárosi TC – BKV Előre SC 5-0 (3-0)
Népliget
FTC: Holczer – Botka, Csukics, Leandro, Princebell – Csonka, Gera – Adams, Bognár, Pergel – Radó. Csere: Nalepa, Lakatos, Böde, Hajnal, Lovrencsics, Szabó, Csernik, Nagy. Vezetőedző: Thomas Doll
Gólszerzők: Adams (12.), Pergel (26., 40.), Nalepa (62.), Böde (85.)

Az edzőmeccsek sorát egy 23-1-es sikerrel megkezdő Ferencváros második felkészülési találkozóján a harmadosztályú BKV Előrét fogadta.

A 12. percig kellett csak várni az első Fradi-gólra: Leandro beadását Adams juttatta a kapuba. Alig negyed órával később Bognár kiugratásából az eddig a tartalékoknál bizonyító Pergel Bence növelte a különbséget (2-0). Az első félidőt is a 18 éves fiatal gólja zárta: Pergel egy kipattanót helyezett a BKV-kapuba.

A második félidőből is alig negyed óra telt el, amikor Nalepa szerezte meg a Fradi negyedik gólját – egy szöglet után lőtt a kapuba. Egyértelmű volt az FTC fölénye, a sikert pedig egy Böde-gól tette teljessé: a válogatott támadó a 85. percben állította be az 5-0-s végeredményt.