Egyet lőtt, egyet kapott az Újpest a Siófok ellen

Újpest FC – BFC Siófok 1-1 (0-0)
Újpest: Kovács Z. – Nagy G. (Szűcs K., a szünetben), Heris (Knap, 64.), Pávkovsics, Mohl, Windecker (Virág, 80.), Diallo (Németh G., 50.), Andrics, Balázs B. (Diarra, a szünetben), Balogh B. (Balogh, 65.), Lázok (Perovic, 50.). Vezetőedző: Nebojsa Vignjevics
Gólszerzők: Diarra (63.), illetve Elek (70.)

A Siófokot látta vendégül az Újpest szombat délben felkészülési mérkőzésen.

Az élvonalbeli együttes már az első percben gólt szerzett, de Andrics lesről talált be, így érvénytelenítette a játékvezető a találatát. A folytatásban nem jutott ennyire közel a gólhoz az Újpest: 0-0-lal zárult az első játékrész.

A második félidőben a szünetben beállt Diarra szerzett vezetést a lila-fehér csapatnak, de alig öt perc múlva egyenlített a Siófok. Maradt az 1-1, döntetlen lett az első- és a másodosztályú csapat találkozója – derült ki az újpestiek Facebook-oldalának tudósításából.