A Dorog sem okozott gondot a Vasasnak

A vendégek vezető találatára négy angyalföldi gól érkezett.

A Vác után a szintén másodosztályú Dorog ellen is edzőmeccset játszott a Vasas.

A találkozón több olyan játékos is pályára lépett, aki az ezt közvetlenül megelőző mérkőzésen is helyet kapott a csapatban. A Dorog kezdett jobban, hamar vezetést szerzett egy távoli lövésből, de Vida Máté fél óra elteltével egyenlített (1-1). A 42. percben már a Vasasnál volt az előny: Hangya Szilveszter Remili passzát váltotta gólra (2-1). A második félidőben Könyves Norbert növelte a Vasas-előnyt, majd Király Botond állította be a 4-1-es végeredményt.

Vasas FC – Dorogi FC 4-1 (2-1)

Illovszky-stadion

Vasas 1. félidő: Póser – Korcsmár (Vaskó, 25.), Debreceni, Ristevski – Szivacski, Vida, Berecz, Hangya – Ádám M., Novák, Remili. 2. félidő: Polekszics – Vaskó, Preklet, Czingráber, Vida (Ádám M., 65.), Osváth, Kleisz, Murka, Könyves, Ferenczi, Király B. Vezetőedző: Michael Oenning

Vasas-gólszerzők: Vida (32.), Hangya (42.), Könyves (55.), Király B. (72.)