Pakson nyert a Kisvárda

Edzőmeccset játszott az NB I-es együttes a másodosztályú riválissal.

Paksi FC – Kisvárda Master Good 1-2 (0-1)
Paks, játékvezető: Vad II.
Paks: Székely (Rácz, a szünetben) – Kővári (Szalai, 60.), Szekszárdi, Gévay (Lenzsér, a szünetben), Báló (Szabó J., 60.) – Nagy R. (Papp K., 60.), Szakály D. (Bartha, 60.), Balázs Zs. (Koltai, 60.) – Fejős (Bertus, 60.), Hahn (Jelena, 60.), Bor D. (Haraszti, 60.). Vezetőedző: Csertői Aurél
Kisvárda: Ivancsics (Varga, 73.) – Lukács (Gubácsi, a szünetben), Vermes, Papucsek, Vári (Fodor, 60.), Lucas, Erős (Oláh, 60.), Délczeg, Szabó (Erdélyi, 73.), Rajczi (Karacs, 63.), Cseri, (Nagy R., 63.). Vezetőedző: Kovács János
Gólszerzők: Koltai (64.), illetve Cseri (43.), Vermes (51.)

A másodosztályú Kisvárda az élvonalbeli rajtra készülő Paks vendége volt szerda délután felkészülési mérkőzésen.

A találkozó első félidejében az NB II-es együttes szerzett vezetést: a 43. percben Cseri Tamás egy kipattanót lőtt a hálóba. A második játékrészt is a Kisvárda nyitotta góllal: Vermes Krisztián szintén egy kapusról kijövő labdát vágott a hálóba. Húsz percre rá szépített a Paks: a nem sokkal korábban beállt Koltai Tamás volt eredményes (1-2).

Nem sokkal a lefújás előtt Bartha a felső lécet találta telibe – 2-1-re nyert a Kisvárda.