Kikapott a Vidi Szlovéniában

Rekkenő hőségben 2-1-re nyert a Zavrc.

Harmadik felkészülési mérkőzését is lejátszotta a Videoton FC. A Csihura Szacshere elleni 0-1 és a szerdai, Piast Gliwice elleni 0-0 után ezúttal már legalább egy gólt sikerült lőniük a piros-kékeknek, igaz, a siker ezúttal is elmaradt.

A szlovéniai Zavrcban a helyi csapat ellen játszott találkozón a Vidi a Horváth T. – Sejben, Lorentz, Stopira, Zsótér – Oliveira, Heffler, Pölöskei, Kovács I. – Tischler, Feczesin összeállításban kezdtek, majd Tischler helyére Schiller, Oliveira helyére Varga B. állt.

A találkozó góljai a vidi.hu leírása alapján az alábbi módokon estek.

Az ötödik hazai sarokrúgást a 36. percben Luka Salumon körülbelül 7 méterről fejelte a kapuba, a léc alá (1-0). A 48. percben Sejben adott el a tizenhatoson belül egy labdát, amire Zorko Rok csapott le, őt Lorentz buktatta, a játékvezető büntetőt ítélt. A labda mögé Kokorovic állt és nagyon higgadtan lőtt a Videoton hálójába (2-0).

A szépítés Stopira nevéhez fűződik, egy szöglet után Oliveira kapta a labdát, belőtte középre, ahol Stopira védőjét megelőzve pörgetett a kapuba (2-1).