Kettőt lőtt a Vasasnak a Honvéd

Edzőmeccset játszottak az NB I-re készülő csapatok.

Kedden délután a Honvéd és a Vasas egymás elleni edzőmeccsel folytatta felkészülését az NB I-es nyitányra.

A Bozsik-stadion edzőpályáján rendezett találkozó 12. percében Vernes Richárd szerzett vezetést a kispestieknek, büntetőből (1-0), ez volt az első 45 perc egyetlen gólja. A második játékrészben inkább a Honvéd kapuja előtt alakult ki több veszélyes helyzet, de ahogy az ilyenkor lenni szokott, a jól kontrázó ellenfél büntetett: két perccel a vége előtt Holender Filip kontrából döntötte el a találkozót (2-0).

Bp. Honvéd – Vasas FC 2-0 (1-0)

Bozsik-stadion

Honvéd: 1. félidő: Vajda – King, Lovrics, Bobál, Hajdú, Gazdag, Hidi, Kamber, Vernes, Polizzi, Eppel. 2. félidő: Gróf – Botka, Póti, Márton, King, Nagy G., Vasziljevics, Holender, Prosser, Igor, Bobál G. Vezetőedző: Marco Rossi

Vasas: Nagy G. – Hangya Sz., Korcsmár, Debreceni (Pavlov, 62.), Szivacski (Murka, 62.) – Ristevski, Vida (Preklet, 62.), Berecz (Tamás, 62.) – Könyves, Novák, Remili. Vezetőedző: Michael Oenning

Gólszerzők: Vernes (tizenegyesből 12.), Holender (89.)