DVTK-döntetlen, utolsó percben kapott góllal

A Beitarral találkozott a Diósgyőr Bükön.

Izraeli ellenfél ellen kezdte meg bükfürdői edzőtáborát az élvonalbeli rajtra készülő Diósgyőri VTK. Egervári Sándor csapata kedden délután a Beitar Jeruzsálem ellen lépett pályára.

Az első félidőben nem esett gól, bár a vendégek percekkel a játékrész vége előtt eltalálták a kapufát. A második félidő tizedik percében aztán a friss szerzemény Lázár Pál passzát Georges Griffiths váltotta gólra, ezzel jutott előnyhöz a DVTK (1-0). A 60. percben a frissen beállt Okuka is betalált, de les miatt nem adták meg a találatot.

A 90. percben esett a Beitar egyenlítő gólja: Avisidris fejesével lett 1-1 a meccs.

Diósgyőri VTK – Beitar Jeruzsálem (izraeli) 1-1 (0-0)

Bükfürdő, játékvezető: Szilasi

DVTK: Antal B. (Zöldesi, 71.) – Lázár P. (Eperjesi, 59.), Lipták, Tamás M., Németh M. – Nikházi (Szabó I. B., 69.), Egerszegi (Oláh, 60.) – Vela (Okuka, 59.), Bognár (Halmai, 71.), Bacsa – Griffiths (Grumics, 69.). Vezetőedző: Egervári Sándor

Gólszerzők: Griffiths (55.), illetve Avisidris (90.)