NB I

Játék nélkül mehet tovább a Fradi a BL-ben az albán bundacsapat ellen

Rangadó
Rangadó

2016. 06. 20. 11:29

A Skënderbeu érkezik a második körben, ha érkezik.

Hétfőn délben tartották meg a Bajnokok Ligája-selejtezős párharcok kisorsolására Nyonban. Az UEFA már a délelőtt folyamán elkészítette a “mini” csoportok beosztását, amelyben tovább szűkült a kör a Ferencváros lehetséges ellenfeleit illetően. Először az első selejtezőkör nyolc csapata kapott ellenfelet, majd pedig következett a második kör sorsolása, amelyben a Fradi is illetékes volt már.

AZ 1. forduló párosítása:

Flora (észt)–Lincoln Red Imps (gibraltári) – 1. párharc

The New Saints (walesi)–Tre Penne (San Marinó-i) – 2. párharc

Valletta FC (máltai)–B36 Tórshavn (feröeri) – 3. párharc

FC Santa Coloma (andorrai)–Alaskert (örmény) – 4. párharc

Az első mérkőzéseket június 28–29-én, a visszavágókat július 5-6-án játsszák. Az első meccset az elöl álló csapat játssza otthon.

A 2. forduló párosítása

Skënderbeu (albán)–Ferencváros (magyar)

The New Saints (walesi) / Tre Penne (San Marinó-i)–APOEL (ciprusi)

Zrinjski Mostar (bosznia-hercegovinai)–Legia Warszawa (lengyel)

Ludogorec (bolgár)–Mladoszt Podgorica (montenegrói)

Dinamo Tbiliszi (grúz)–FC Santa Coloma (andorrai) / Alaskert (örmény)

Zalgiris Vilnius (litván)–Asztana (kazah)

BATE Boriszov (fehérorosz)–SJK (finn)

Valletta FC (máltai) / B36 Tórshavn (feröeri)–Crvena zvezda (szerb)

Rosenborg (norvég)–IFK Norrköping (svéd)

Dundalk (ír)–FH (izlandi)

Flora (észt) / Lincoln Red Imps (gibraltári)–Celtic (skót)

Crusaders (északír)–FC Köbenhavn (dán)

Qarabag (azeri)–F91 Dudelange (luxemburgi)

Hapoel Beer-Seva (izraeli)–Sheriff (moldovai)

Olimpija Ljubljana (szlovén)–Trencín (szlovák)

Salzburg (osztrák)–Liepaja (lett)

Vardar (macedón)–Dinamo Zagreb (horvát)

Az első mérkőzéseket július 12-én és 13-án, a visszavágókat 19-én és 20-án játsszák majd le a második körben.

Az UEFA néhány kétséges kimenetelű hazai és nemzetközi mérkőzés után indított vizsgálata nyomán kizárta a sorozatból a Skënderbeut, amely azonban fellebbezett, a szereplése így a nemzetközi Sportdöntőbíróság július 5-6-ára várható döntésétől függ.

A zöld-fehérek a 2. számú kalapban kaptak helyet nem kiemeltként.

Kiemeltek: APOEL (ciprusi), Legia Warszawa (lengyel), Ludogorec (bolgár), Asztana (kazah), Skënderbeu* (albán), Dinamo Tbiliszi (grúz)

Nem kiemeltek: Ferencváros (magyar), Zalgiris Vilnius (litván), Zrinjski Mostar (bosznia-hercegovinai), Mladoszt Podgorica (montenegrói), TNS (walesi)/ Tre Penne (san-marinói), FC Santa Coloma (andorrai) / Alaskert (örmény)

vissza a címlapra

Ajánlott videó mutasd mind

Kommentek

Dynamo Kiev's Ukrainian coach Serhiy Rebrov holds a press conference at the team's training base near Kiev on December 5, 2016 on the eve of the UEFA Champions League group B football match between Dynamo Kiev and Besiktas. / AFP PHOTO / GENYA SAVILOV
Nézd meg a legfrissebb cikkeinket a címlapon!
24-logo

Engedélyezi, hogy a 24.hu értesítéseket
küldjön Önnek a kiemelt hírekről?
Az értesítések bármikor kikapcsolhatók
a böngésző beállításaiban.