Négygólos meccsen verte a Honvéd a Diósgyőrt

Eppel duplázott, a vendégek kétszer is tizenegyesből találtak be.

DVTK–Honvéd 1-3 (0-2)
Diósgyőr.
Gólszerzők: Eppel (13., 24., a másodikat 11-esből), Vernes (62., 11-esből), ill. Grumic (76.).

Felkészülési meccsen találkozott ma az egyaránt élvonalbeli DVTK és Honvéd csapata, amelyet a vendégek 3-1-re nyertek meg.

A Diósgyőr Facebook-oldalának tudósítása szerint a 13. percben Eppel kapott egy hosszú indítást a leshatáron, már úgy tűnt, hogy Tamás szerelni tud, amikor visszakerült a támadóhoz a labda és tíz méterről a kapuba lőtt.

A 24. percben megint ő volt eredményes: a Honvéd bedobáskombinációja után Lázár buktatta a 11-es pontnál Holendert, Karakó játékvezető büntetőt ítélt, amit Eppel nagy erővel a jobb alsó sarokba bombázott.

A fordulás után, a 62. percben Antal becsúszva próbált szerelni a 16-oson belül, Karakó ismét büntető ítélt. Ezúttal Vernes állt a labda mögé, aki a bal alsó sarokba gurított, ezzel lett 0-3.

A végeredmény a 76. percben alakult ki: Vajda kapus lépett ki a 16-oson kívülre a labdával, amiért szabadrúgás következhetett. Koman állt a labda mögé, legurította Grumicnak, aki nagy erővel a bal felső sarokba lőtt.