MTK: döntetlen a Mezőkövesd ellen, majd sima hármas a Rákosmentének

Az első félidőben a hazaiak, a másodikban a Pintér-csapat volt eredményes.
MTK – Mezőkövesd Zsóry FC 1-1 (1-0)
BKV-sporttelep
MTK: Hegedüs – Bese, Grgics, Poór, Vadnai, Vass, Thiam, Strestík, Gera, Nikacs, Torghelle. Edző: Teodoru Vaszilisz
Gólszerzők: Strestík (21.), illetve Heffler (68.)

A másodosztályú Mezőkövesd ellen zárta a felkészülést az élvonalbeli rajt előtt alig egy héttel edzőt váltó MTK.

Az első félidőben Torghelle harcossága kellett az MTK-gólhoz: húsz perc játék után a rutinos csatár szerzett labdát, Strestíkhez passzolt, aki nem hibázott (1-0). Az első félidőben kitartott az MTK előnye, sőt több mint egy órája játszottak már a csapatok, amikor egyenlített a Mezőkövesd: Heffler Norbert a 68. percben vette be a fővárosiak kapuját (1-1) – derül ki az MTK Facebook-oldalának tudósításából.

A folytatásban nem esett több gól: döntetlennel hangolt a bajnoki rajtra az MTK.

Szombaton a keret másik fele is edzőmeccset játszott: Hrepkáék itt 3-0-ra nyertek a harmadosztályú Rákosmente ellen.

MTK – Rákosmente KSK 3-0 (1-0)

Lantos Mihály Sporttelep

MTK: Demjén – Szalai, Talabér, Baki, Deutsch, Pintér, Hajdú, Szatmári, Vogyicska, Jakab, Hrepka. Edző: Teodoru Vaszilisz
Gólszerzők: Vogyicska (18.), Hrepka (53.), Jakab (88.)