Az élvonalbeli Vasast győzte le a Mezőkövesd

Pintér Attila együttese hazai pályán nyert egy büntetővel.
Mezőkövesd Zsóry FC – Vasas FC 1-0 (0-0)
Mezőkövesd
Mezőkövesd: Horváth T. – Vági, Szeles, Fótyik, Polényi – Hegedűs, Nicorec, Szatmári – Molnár, Sós, Rácz. Az 55. percben állt be: Dombó – Heffler, Máté J., Csirmaz, Devecseri, Dvorschák, Tamási, Tajthy, Tóth B. Edző: Pintér Attila
Vasas: Nagy G. – Preklet, Debreceni, Ristesvszki, Hangya – Vida, Czvitkovics, Müller – Ádám M., Ignatidisz, Remili. A második félidőben: Nagy G. – Vukaszovics, Romics, Grúz, Hangya (Szivacski, 73.) – Berecz, Czvitkovics, Adamovics – Könyves, Novák, Remili. Edző: Michael Oeninng
Gólszerző: Nicorec (tizenegyesből 49.)

A Pintér Attila vezette NB II-es Mezőkövesd vendége volt az élvonalbeli rajtra készülő Vasas.

A másodosztályú rivális az első félidőben is méltó ellenfele volt az angyalföldieknek: nem született gól 45 perc alatt. A második játékrész elején Könyves buktatta Nicorecet a tizenhatoson belül: a sértett nem hibázta el a tizenegyest (1-0).

A folytatásban a Vasas játszott fölényben, többször is közel kerültek a vendégek az egyenlítéshez, de kitartott a kövesdi védelem, így 1-0-ra a hazai együttes nyert – derült ki a Vasas-honlap tudósításából.