Nyert a Honvéd a Szigetszentmiklós ellen

Marco Rossi csapata két góllal volt jobb.
Bp. Honvéd – Szigetszentmiklósi TK-Erima 3-1 (2-1)
Bozsik-stadion
Honvéd: Kemenes – Ikenne-King, Lovrics, Kamber, Bobál, Baráth, Gazdag, Hidi, Vasziljevics, Youla, Holender. Csere: Jelena. Edző: Marco Rossi
SzTK: Vajda – Gulacsi, Kovács J., Vágó, Sváb, Vitomir, Barna Zs., Hevesi-Tóth, Horváth, Szepessy, Szabó B. Edző: Vágó Attila
Gólszerzők: Youla (17.), Holender (tizenegyesből 37.), Jelena, (76.), illetve Szepessy (34.)

A Honvéd a másodosztályú Szigetszentmiklóssal játszott edzőmeccset szombat délután.

A 17. percben esett az első gól: Youla volt eredményes kispesti részről (1-0). Újabb 17 perc telt el, amikor a vendégek is beköszöntek: Szepessy járt túl Kemenes eszén (1-1). Három percig volt egyenlő az állás, majd Holender értékesített egy büntetőt, így újra a hazaiak vezettek (2-1) – derült ki a kispesti klub Facebook-oldalának beszámolójából.

A 76. percben növelte előnyét a Honvéd: a csapat fiatal reménysége, Jelena Richárd volt eredményes (3-1), eldöntve ezzel a találkozót.