Budapest Honvéd FC – BFC Siófok 4-1 (2-0)

Felkészülési mérkőzés, Kispest
Honvéd: Kemenes (Nagy S., 46.) – Baráth (Lovric, 46.), Ignjatovics, Bobál D. (Fehér I., 60.), Ikenne-King (Botka, 46.) – Szilágyi (Kovács, 60.), Gazdag (Nagy G., 46.), Hidi (Kamber, 46.), Vasziljevics (Youla, 46.) – Holender, Eppel (Constantinescu, 60.)
Vezetőedző: Marco Rossi
Siófok: Filipánics (Gábor) – Baksa (Rusvai), Czingráber, Tamás, Farkas, Nagy D., Futó, Gál (Bognár), Gréczi (Elek B.), Berki, Murka (Körmendy)
Vezetőedző: Goran Kopunovics
Gólszerzők: Vasziljevics (2), Holender, Nagy G., ill. Berki

A Honvéd szombat déltől az NB II-es Siófok gárdáját fogadta hazai pályán és 4-1-re nyert.

Az első félidőben Vasziljevics tudott egy perc alatt duplázni, így 2-0-val vonulhattak pihenőre a csapatok.

A második játékrészre négy helyen változtatott a Siófok, de Holender szabadrúgásával hamar 3-0 lett az állás. Ezt követően Kovács Dávid tett be egy labdát a védők mögé, Berki higgadtan gurított a hazai hálóba, így szépített a vendég alakulat. A végén Holender szabadrúgását követően Nagy Gergő passzolt a kapuba, így alakult ki a 4-1-es végeredmény.