Fradi-győzelem az edzőmeccsen

1-0-ra verte a Mezőkövesdet Thomas Doll válogatott játékosait nélkülöző csapata.
Ferencvárosi TC – Mezőkövesd-Zsóry 1-0 (1-0)
Népliget
FTC: Kunsági – Dilaver, Pintér, Nalepa (Csilus, a szünetben), Ramírez – Cukic – Varga R., Lamah, Nagy D. (Haris, 65.), Lakatos (Szántó, 65.) – Busai. Edző: Thomas Doll
Mezőkövesd: Ribánszki – Nagy J., Dvorschák, Szeles, Polényi – Takács, Tajthy (Tamási, 57.) – Heffler (Hegedűs, 57.), Rácz (Molnár, 33.), Harsányi – Máté Edző: Benczés Miklós
Gólszerző: Nagy D. (41.)

A Ferencváros a másodosztályú Mezőkövesdet fogadta a válogatott szünetben. A péntek délutáni találkozón a Népligetben csaptak össze a csapatok.

Az első félidőben mindkét fél előtt adódtak lehetőségek, de gólig a Fradi jutott: a 41. percben Lamah és Busai játszott össze a 16-oson belül, majd előbbi Nagy Dominik elé tálalt, aki kilőtte a bal alsót (1-0) – számolt be a ferencvárosi honlap.

Az 53. percben Busai is a kapuba talált, de les miatt nem adta meg a gólt a játékvezető. A második játékrészben sem kímélték egymást a csapatok, Ribánszkinak például többször is nehéz dolga akadt egy-egy Fradi-lövésnél, de a gólok száma nem nőtt: 1-0-ra nyert a Fradi.