NB I

Máris kiesett egy NB I-es csapat

Rangadó
Rangadó

2014. 08. 09. 17:49

Szombaton az első forduló 33 mérkőzésével folytatódott a Magyar Kupa mérkőzés-sorozata.

Kapcsolódó cikkek

Gyorsan szeretnél értesülni a Rangadó.hu híreiről? Csatlakozz hozzánk! Klikk és like a Facebook-on!

A Zalaegerszeg csütörtökön lépett pályára, a legtöbb másodosztályú csapat viszont szombaton játszott a Magyar Kupa első fordulójában. Az NB I-es klubok közül egyedül a Dunaújváros volt érdekelt, hiszen a hétvégi, Ferencváros elleni bajnoki meccsét a Chelsea elleni, vasárnapi stadionavató gálameccs miatt elhalasztották, így pályára léphet a kupában.

Az NB II-es együttesek kivétel nélkül továbbléptek (egy esetben hosszabbításra volt szükség), a DPASE viszont elvérzett Orosházán!

Magyar Kupa, 1. forduló

Ónod SE – FGSZ Siófok 0-6 (0-4)

Gólszerzők: Kirchner (3., 12., 18.), Peszmeg (26.), Ivancsics (71., 82.)

Monori SE – Balmaz Kamilla Gyógyfürdő 2-4 (0-0, 2-2, 2-3 – hosszabbítás után)

Gólszerzők: Benke (52.), Villányi (73.), illetve Kis R. (54.), Szatmári Cs. (56.), Batizi-Pócsi (98.), Virág (tizenegyesből 120.)

Mezőkovácsháza TE – Mezőkövesd-Zsóry 0-7 (0-3)

Gólszerzők: Balajti, (19., 45+1.), Menougong (42. , 84.), Barcskai (48.,), Kulcsár K. (tizenegyesből 67.), Takács P. (54.).

Gyulaháza KSE – FC Ajka 0-3 (0-0)

Gólszerzők: Pákai (73.), Major (84., 89.)

Cigánd SE – Szigetszentmiklósi TK-Erima 2-3 (0-2)

Gólszerzők: Varga K. (76.), Farkas M. (77.), illetve Bonifert (31.), Fekete Á. (44., 58.)

Dunaharaszti MTK – Békéscsaba 1912 Előre FC 1-2 (1-1)

Gólszerzők: Lázár Sz. (31.), illetve Vólent (12.), Szilágyi P. (47.)

FC Tatabánya – Szeged 2011-Grosics Akadémia 2-3 (0-2, 2-2, 2-2 – hosszabbítás után)

Gólszerzők: Kiprich D. (48.), Máj (85.), illetve Manga (8.), Pászka (13.), Mészáros M. (113.)

Kiállítva: Dombai (110.)

FC Hatvan – Aqvital Publo-Csákvári TK 2-3 (1-2)

Gólszerzők: Juhász B. (18.), Mundi (50.), illetve Dulló (3.), Varga Z. (30.), Bakos (70.)

Kiállítva: Imrik (51.)

Körmendi FC – Gyirmót FC 0-5 (0-2)

Gólszerzők: Magasföldi (5.), Lengyel (35.), Cseri (53., 85.), Beliczky (68.)

Orosháza FC – Dunaújváros PASE 1-0 (0-0)

Gólszerző: Ferenczi (82.)

Majosi SE – Ceglédi VSE 0-8 (0-5)

Gólszerzők: Elek B. (12., 29.), Tálas (öngól 13.), Füle (22.), Koós (37.), Albert I. (78.), Kormos (79., 86.)

További eredmények:

Kozármisleny FC – Diósdi TC 5-1 (3-0)

Celldömölki VSE – Sárvár FC 3-0 (2-0)

Kisvárda FC-Master Good – Tököl VSK 4-1 (2-0)

Jászfényszarui VSE – Bajai LSE 0-1 (0-0)

Kisújszállási SE – Termálfürdő-Tiszaújváros 1-3 (1-1)

Pétervására SE – BKV Előre 1-2 (1-1)

Veresegyház VSK – Bölcskei SE 0-7 (0-2)

Mórahalom VSE – Maglódi TC 3-2 (3-0)

Csepel FC – Létavértes ’97 SC 12-0 (4-0)

Semjénháza SE – SZEOL SC Szeged 2-4 (1-2)

Kunszállás SE – Rákosmente KSK 1-8 (0-3)

Püspökladányi SE – Győrsövényház SE 1-2 (0-1)

Alsózsolcai KSC – Velence-Bericap 1-2 (0-1)

Nőtincs SE – II. Rákóczi Ferenc SE Szakoly 5-1 (5-0)

Ikarus BSE – Kondorosi TE 1-0 (0-0)

Sajóbábony VSE – AC Nagybajom 5-2 (2-1)

Soltvadkerti TC Soltacél – Ebes KKSE 2-0 (0-0)

Balatoni Vasas – Fertőszentmiklós SE 0-0 (tizenegyesekkel 4-5)

Sárisápi BSE – Jászapáti VSE 1-2 (1-0)

Iváncsa KSE – Hajdúböszörményi TE 1-0 (1-0)

Nyírbátori FC – Vác FC 1-5 (1-2)

Sárosd NKSC – Futura Mosonmagyaróvár 3-2 (1-1)

Vasárnap játsszák

16 óra: Tevel SE – Csetény SE

16 óra: Nagykáta SE – Balatonfüredi FC

17 óra: Taksony SE – Szolnoki MÁV FC

17 óra: Tatai AC – Salgótarjáni BTC

17 óra: Szerencsi VSE – Komlói Bányász SK

17 óra: Voyage SE – Várfürdő-Gyulai Termál FC

17 óra: Balatonfűzfői AK – Vecsés FC

17 óra: HG-Logistic Győrszemere – Kaposvári Rákóczi

17 óra: Kótaj SE – REAC

17 óra: Himesháza KSE – Csács-Nemesapáti SE

17 óra: Gyöngyösi AK – Putnok FC

17 óra: Taliándörögd-Halimba SE – Veszprém FC

17 óra: Répcelaki SE – Nagyatádi FC

17 óra: Babócsa SE – Kazincbarcikai BSC FC

17 óra: FC Dabas – ESMTK

Kedden játsszák

17 óra: Szentlőrinc SE – MTK

17 óra: Tarr Sprint-Andráshida – Puskás Akadémia

17 óra: Fortress-Felsőtárkány – MVM Paks

Szerdán játsszák

17 óra: Dorogi FC – Szombathelyi Haladás

17 óra: Tolle UFC Szekszárd – Debreceni VSC-TEVA

17 óra: Nyíradony VVTK – Kecskeméti TE-Phoenix Mecano

17 óra: Budaörs SC – Újpest FC

17 óra: Hévíz SK – Ferencvárosi TC

17 óra: Szászvári SE – Pécsi MFC-Matias

17 óra: Soroksár SC – Lombard Pápa Termál FC

17 óra: Csornai SE – Bp. Honvéd

17 óra: Testvériség SE – Videoton FC

17 óra: Kalocsai FC – Nyíregyháza Spartacus

19 óra: Soproni VSE-GYSEV – Győri ETO

19.30: Vasas FC – Diósgyőri VTK

Csütörtökön játszották

Újbuda TC – Zalaegerszegi TE FC 1-2 (hosszabbítás után)

Minden párharcban egy mérkőzés dönt, tehát a győztesek továbbjutnak.

vissza a címlapra

Ajánlott videó mutasd mind

Kommentek

Nézd meg a legfrissebb cikkeinket a címlapon!
24-logo

Engedélyezi, hogy a 24.hu értesítéseket
küldjön Önnek a kiemelt hírekről?
Az értesítések bármikor kikapcsolhatók
a böngésző beállításaiban.