Vadócz is játszott a Honvédban

Bp. Honvéd – Csepel 2-0 (0-0, 1-0)
Bozsik Stadion, 200 néző, vezette: Káprány Mihály
Honvéd: 1. harmad: Kemenes – King, Ignjatovics, Alcibiade, Fejes – Vécsei, Godoy – Daud (Holender), Job, Youla – Traore 2. harmad: Kemenes – Sundas, Kristi, Mello, Baráth – Nagy G., Hidi – Holender, Portilla, Kapacina – Mancini 3. harmad: Horváth – Sundas, Kristi, Mello, Baráth – Nagy G., Hidi – Ihrig-Farkas, Vadócz, Portilla – Mancini. Edző: Pietro Vierchowod
Gólszerzők: Hidi, Ihrig-Farkas.

Szerda este a Budapest Honvéd együttese játszotta az NB I-es mezőny utolsó felkészülési mérkőzését, a kispestiek az NB III Nyugati csoportjában szereplő Csepellel találkoztak.

Az ú vezetőedző, Pietro Vierchowod kérésére háromszor 30 percet játszottak a csapatok. Az első harmad végén Daud megsérült, helyére Holender állt be. A második harmad Kapacina félórája volt. A középpályás először egy távoli lövéssel veszélyeztette a vendégek kapuját, majd volt egy remek beadása, amit Portilla 5 méterről kapu mellé fejelt. A következő Kapacina megmozdulás már gólt eredményezett, pontos szögletét Hidi jutatta a csepeli hálóba (1-0.)

A harmadik harmadban egy régi ismerőst láthattak a pályára kilátogató nézők. Vadócz Krisztián újra piros-fekete mezben játszott Kispesten. Egykori játékosunk továbbra is külföldön szeretne futballozni, de amíg nem rendeződik a sorsa, addig a Honvédnál edz. A mérkőzés végeredményét egy szép akció után Ihrig-Farkas állította be – tudósított a honvedfc.hu