A Magyar Kupa negyedik fordulójában: Dunaújváros–Paks 2-0.
Magyar Kupa, 4. forduló
Dunaújváros PASE – MVM Paks 2-0 (1-0)
Dunaújváros, 500 néző. Játékvezető: Kiss N.
DPASE: Milinte – Villám, Burucz, Farkas V., Csehi T. – Lázár Zs., Thiago, Szalai T. (Kocsis G., 80.), Böőr (Papp M. a szünetben) – Godslove, Sóron (Perovics, 54.). Edző: Dobos Barna
Paks: Csernyánszki – Fiola, Nyári T., Horváth G., Báló – Kecskés – Bori, Kecskés (Heffler T., 9.), Hullám (Kiss T., 72.), Nagy O. – Simon A.(Délczeg, 59.). Edző: Horváth Ferenc
Gólszerzők: Böőr (11.), Burucz (68.)
Továbbjutott: Dunaújváros PASE

A 11. percben Villám beadására középen Böőr érkezett, és 11 méterről a hálóba fejelt (1-0). Négy perccel később növelhette volna előnyét az NB II-es csapat, de Sóron Tibor 18 méterről kevéssel a kapu mellé lőtt. A 16. percben Milinte kifutva mentett az érkező Simon Attila elől. A 25. percben a hazaiak egymás után három paksi szögletet mentettek. A 31. percben Sóron kapta előnyös helyzetben a labdát, de visszatette Böőrnek, aki elől Windecker szögletre tisztázott. A 39. percben Fiola keresztlabdáját Báló egyből rálőtte, de fölé ment. A szünet előtt Bori szögletét Nyári Tibor megcsúsztatta, majd Simon Attila próbált fejelni, de célt tévesztett.

A fordulás után Windecker alig mellé mellé egy szöget után. Az 52. percben Papp ellőtte keresztbe a labdát a paksi kap előtt, de Sóron lemaradt róla. A hatvanadik percben Délczeg az ötösről a kapu mellé lőtt. A 68. percben a vendégek kifejeltek egy szögletet, de a kapu elé visszalőtt labda először felpattant, majd Burucz lecsapott rá, és fordulásból, tíz méterről a kapuba lőtt (2-0).

A 74. percben a paksiak két hazai helyzetnél is mentettek, majd Windecker lövését fogta Milinte, ez volt az első alkalom, amikor a vendégek eltalálták a kaput. A nyolcvanadik percben Nagy Olivér beadását Windecker fejelte mellé, majd egy vendégszöglet után három játékos feje mellett is elment a labda. A 87. percben Godslove vezette kapura a labdát, de előbb Nyáriban akadt el a lövése, utána padig Csernyánszki bravúrral hárított – tudósít a paksi klub honlapja.

A másodosztályú dunaújvárosiak százszázalékosak hazai pályán a bajnokságban, és a jelek szerint a kupában sem adják alább…