Egy góllal nyert a Paks

MVM Paks – Kozármisleny SE 3-2 (2-0)
Paks: Molnár P. – Fiola (Heffler T., 69.), Éger (Kovács G., 61.), Nyári, Szabó J. (Báló, a szünetben), Kecskés – Bori (Könyves, 69.), Bartha (Tököli, 69.), Heffler N. (Csorba, 61.) – Hullám (Kiss T., a szünetben), Simon A. (Eppel, 61.)
Kozármisleny: Helesfay (Sólyom, a szünetben) – Végh B., Fellai (Szalontai, a szünetben), Vattai (Tóth I, a szünetben), Kiss M. (Fenyvesi, a szünetben) – Nagy K. (Zsdrál, a szünetben), Kovács T. (Bozsovics, a szünetben), Szabó B. (Vituska, a szünetben), Despetovic (Turi T., a szünetben) – Cziráki (Varga B), Pap R. (Nagy K., 69.)
Gólszerzők: Heffler N. (9.), Simon A. (16.), Bartha (57.), ill. Varga B. (88. 11-esből), Turi (90.)

Szombat délelőtt a másodosztályú Kozármisleny csapatát fogadta a Paks együttese felkészülési mérkőzésen. A tolnaiak már három góllal is vezettek, az NB II-es gárda azonban a hajrában kétszer is betalált, így a vége 3-2 lett a Paksnak.

A kilencedik percben Simon passzolt kapura, a kapusról kipattanó labdát pedig Heffler Norbert bikázta a hálóba. 1:0 – tudósít a paksifc.hu.

Hét perccel később ismét Simon került helyzetbe, és a kapus lába alatt kilenc méterről passzolt a kapuba. 2:0

Az 57. minutumban Bartha középen egyedül maradt, így egy igazítás után tizenhét méterről, gyönyörűen helyezett a jobb alsóba. 3:0

Két perccel a rendes játékidő vége előtt Könyves lökte fel Nagy Krisztiánt a tizenhatoson belül. A büntetőt Varga Bence értékesítette. 3:1

Már a hosszabbítás perceiben jártak a csapatok, amikor egy gyorsan elvégzett szabadrúgással Turi lépett meg, majd 20 méterről védhetetlenül a paksi kapu jobb oldalába bombázott. 3:2