Orbán Viktor Hajdú B. István és Bognár György társaságában beszélget majd a magyar labdarúgás jelenlegi helyzetéről csütörtökön 20 órától.
Van-e élet a halál után? Este Bognár Gyurival és Hajdú B-vel megfejtjük.
A miniszterelnök szerdán beharangozta, hogy lesz ilyen beszélgetés, akkor azonban még két fantomkép szerepelt mellette. Csütörtökön reggel aztán leleplezte, hogy Hajdú B. István, az M4 Sport kommentátora lesz az egyik beszélgetőpartnere, kora délután pedig kiderült az is, hogy Paksot két Magyar Kupa-győzelemig vezető Bognár lesz a harmadik szereplője a műsornak, amit Orbán Facebook-oldalán közvetítenek majd.
Egy nehéz hétfő. Ködös, novemberi idő, keserű kávé, és egy álommal kevesebb. Erre ébredtünk ma
– így értékelt hétfőn a miniszterelnök, miután a magyar válogatott egy 96. percben kapott góllal vereséget szenvedett Írországtól és lemaradt a vb-pótselejtezőről. Az írek a csehekkel kerülnek össze, továbbjutás esetén Dániával vagy Észak-Macedóniával meccselhetnének a vb-ért.
Érdekes lesz, mire jutnak, ugyanis a Magyar Labdarúgó Szövetségben csak kedden lesz elnökségi ülés, amin kiértékelik a világbajnoki selejtezőket.

