Magyar foci

„Több tízezer Diósgyőr-szurkoló hétvégéit teszitek folyamatosan tönkre! – az újabb vereség után a vezetőségnek üzentek a miskolci ultrák

Vajda János / MTI
Vajda János / MTI

Az elmúlt öt bajnokijából a negyediket vesztette el a Diósgyőr, amely 2-0-ra kikapott a ZTE otthonában az NB I 13. fordulójában.

A csapat 13 meccsen 11 pontot szerzett, így az NB I vasárnapi játéknapját a 10. helyről kezdi.

Kovács Zoltán, a Diósgyőr sportigazgatója a zalaegerszegi vereség után azt nyilatkozta a csapat honlapján, hogy a vezetőség továbbra is bízik Vladimir Radenkovic edzőben, de a miskolci ultrák nem elégedettek a status quóval.

Legalábbis erről árulkodnak azok a kiírások, amelyen a szurkolók Kovács mellett Sántha Gergelynek, a DVTK elnökének is üzentek, és Radenkovic távozását követelték.

„Tudjuk, hogy szeretnétek elkerülni, hogy név szerint legyetek megemlítve! Árt az üzletnek, a megannyi vállalkozásnak és a zsíros pozícióknak! Több tízezer Diósgyőr-szurkoló, -szimpatizáns hétvégéit, napjait teszitek folyamatosan tönkre! ELÉG VOLT! Akkor mi is kellemetlenül „játszunk”! Teszünk róla, hogy ne tudjatok névtelenségbe burkolózni! Fogjátok fel végre: NEKÜNK A DVTK AZ ÉLETÜNK, ÉS NEM EGY ÜZLETI VÁLLALKOZÁS, mint nektek!” – írták a diósgyőri ultrák a vezetőségnek szánt üzenetekről szóló Facebook-bejegyzésben.

A csapat a válogatott szünet után az MTK-t fogadja majd hazai pályán, kérdés, hogy milyen hangulatban.

Olvasói sztorik