Angyalföldön egyelőre nem hat a Pintér-mágia

Facebook.com/VasasFC
Egy hetes Soroksáron, most hazai pályán a Mezőkövesd ellen szenvedett egygólos vereséget a Vasas labdarúgócsapata az NB II-ben.

Nagyszerűen kezdte a mérkőzést a Mezőkövesd, amely már a 8. percben megszerezte a vezetést Horváth Kevin révén (0-1),

A Vasas ugyan megpróbálta átvenni az irányítást, de komoly helyzetig nem jutott el, gólt pedig ismét a vendégek szereztek. A 44. percben Cseri középre ívelését követően Jova saját játékosa hátára ütötte a labdát, Zachán gyorsan eszmélt, és kihasználta a lehetőséget (0-2).

Szünet után gyorsan szépített a Vasas, Urblík 18 méterről lőtte ki a jobb alsó sarkot (1-2). Az angyalföldiek elképesztő nyomás alá helyezték a mezőkövesdi kaput, de képtelenek voltak egyenlíteni.

Pintér Attila szeptember 5-én írt alá a Vasashoz, de irányításával eddig teljesen hatástalan a csapat. Előbb kiesett a Magyar Kupából a Nyíregyháza ellen, majd a másodosztályban elbukott Soroksáron (2-3), most pedig hazai pályán a Mezőkövesd ellen (1-2).