Öt piros lapot osztott ki a bíró a parázs hangulatú NB III-as meccsen

Facebook.com/Vasasfc

Az NB III Dél-keleti csoportjának második fordulójában a Vasas második csapata a Körösladányt fogadta.

Az angyalföldiek a 18 éves Szabó Benjámin 16-oson kívüli lövésével szereztek vezetést, és az előnyüket egészen a 88. percig őriztek, ekkor egyenlített egy körösladányi szöglet után a vendégek román légiósa, Raducu.

A Vasas honlapján olvasható tudósítás alapján az első félidő utolsó tíz perce parázs hangulatban telt, a játékrész hatperces hosszabbításában öt sárgát osztott ki Nazsa Tamás játékvezető.

A második félidő egy Vasas-sárgával indult, majd a hazaiaktól Puskás Zsombor megkapta a második figyelmeztetését, így emberhátrányba került a Vasas.

Aztán kiegyenlítődött a létszám, a Körösladány játékosa, Malkócs Marcell ugyanis elkövette azt a bravúrt,

hogy két percen belül kapott két sárgát.

Ahogy az első, úgy a második játékrész hosszabbításában is erős volt a lapjárás, a Vasasból Hosszú Zétényt, a Körösladányból Papp Zsoltot és Talpalló Norbertet szórta ki a spori piros lappal. Vagyis a Vasas kilenc, a vendégcsapat nyolc emberrel fejezte be a meccset.

Két kör után mindkét csapatnak 4-4 pontja van, a csoportban három olyan klub van, amely hibátlanul áll: a Füzesgyarmat, a Dabas, valamint a Békéscsaba.