Magyar foci

A magyar válogatott játékosa távozik a Vidiből

Koszticsák Szilárd / MTI
Koszticsák Szilárd / MTI

Loic Nego bejelentette Instagram-oldalán, hogy nyolc év után távozik a MOL Fehérvár FC-től.

„Az elmúlt években szerencsés voltam, hogy megtapasztalhattam a dicsőséges pillanatainkat, amikor bajnoki címeket szereztünk és részt vettünk európai kupákban. Sőt, még a liga legjobb játékosának is megválasztottak ezekben az években. Azonban a mai játék lesz a legfontosabb.

Fontos, hogy emlékezzünk a történelmünkre, megvédjük klubunk színeit, de mindenekelőtt szívvel játszunk, hogy a klubunk ott maradjon, ahová igazán tartozik. A támogatásotok, mint mindig, döntő fontosságú lesz. Együtt, ma este, szurkolók, stáb és játékosok, elérjük ezt. Találkozunk ott

– írta Instagram-oldalán Nego.

 

A bejegyzés megtekintése az Instagramon

 

Loïc Nego (@loic.nego) által megosztott bejegyzés

A 27-szeres magyar válogatott szélső 2013 októberében igazolt az Újpestbe, majd onnan a Charltonhoz került. A Vidi 2015-ben szerezte meg a játékjogát az angoloktól, azóta is a fehérváriakat erősítette. Utolsó mérkőzésén úgy lép pályára a MOL Fehérvár FC-ben, hogy egy győzelemmel biztosan bentmarad az NB I-ben a csapata.

Nézd meg a legfrissebb cikkeinket a címlapon!
Olvasói sztorik