Eszméletlenül terült el a bajnokin az MTK Puskás-díjas támadója

Az MTK Budapest 2-1-re nyert Győrben a labdarúgó NB II 30. fordulójának hétfő esti zárómérkőzésén, amelyen percekig meg kellett szakítani a játékot Zsóri Dániel súlyos sérülése miatt.

A 2019-ben Puskás Ferenc-díjat nyert csatár az 55. percben eszméletlenül terült el a földön, miután előre esve fejjel ütközött a hazaiak kapusának, Ruisz Barnabásnak a combjával, térdével.

Azonnal a segítségére siettek, mentő is a pályára gurult, a csatár pedig pár perc múlva már eszméleténél volt, de hordágyon a mentőbe tették, úgy szállították el a Petz Aladár Egyetemi Oktató Kórházba.

A mérkőzés után Dr. Horváth Zsolt, Zsóri Dániel ügynöke az M4 Sport stúdiójában elmondta, beszélt a játékossal, aki jól van, de nem emlékszik semmire.

Pár perccel később megszületett a mérkőzés első gólja: a 19 éves Horváth Artúr 25 méterről lőtt a győri kapuba (0-1). Az MTK a 79. percben növelte előnyét, az ugyancsak 19 éves Kovács Mátyás lépett ki jó ütemben és fejezte be pontosan a támadást (0-2).

A Győr a 17 éves Huszár Marcell szabadrúgásgóljával szépített a 91. percben (1-2).