A Loki védője: Hazai pályán ez vicc

A negyeddöntőben kiesett a Magyar Kupából a Debrecen, miután hazai pályán 3-1-re kikapott a Felcsúttól. A vendégcsapat már 28 másodperc után gólt szerzett, majd még az első negyedóra letelte előtt megduplázta előnyét, amiről Ferenczi János, hazaiak védője így nyilatkozott az M4-nek:

Hihetetlen ilyen szinten így meccset kezdeni, mire észbe kaptunk, 2–0 volt, nem ide. Hazai pályán ez vicc…

mondta Ferenczi, aki a szépítő gólt szerezte.

A felcsútiak villámgólja:

A Debrecen egy hete még az egyik legjobb formában lévő NB I-es csapat volt, azóta viszont 2-0-ra kikapott a Ferencvárostól a bajnokságban és most 3-1-re a Felcsúttól.

Ami a kupafolytatást illeti, az elődöntőben a Puskás Akadémia a Zalaegerszeggel találkozik, míg a másodosztályú Budafok a Vasassal játszik a döntőbe jutásért.