A Vidi kétszer is egyenlíteni tudott a Fradi ellen

Vasvári Tamás / MTI

A Ferencváros 2-2-es döntetlent játszott a MOL Fehérvár FC ellen, az OTP Bank Liga 14. fordulójának zárómeccsén.

Jól kezdett mindkét csapat, lüktető, izgalmas első félidőt hozott a találkozó. Egy kézre pattanó beadás miatt azonban Ryan Mmaee büntetőjével vezetett félidőben a Fradi. Nem adta fel a Vidi, Lirim Kastrati pedig szünet után hét perc alatt egyenlített. Ezután újra jó iramú meccs kerekedett, az FTC egy szép támadás végén újra előnybe került Mmaee góljával, sőt ezután még 2-3 komoly ziccere lett volna, hogy megnyugtató legyen az előny.

Ezek a lehetőségek viszont kimaradtak, ráadásul a fehérvári támadók is veszélyesek voltak, Dibusz Dénes egy alkalommal szinte a kapuból ütötte ki a labdát. A VAR és a gólvonal-technológia sem jelezte, hogy bement volna a labda teljes terjedelmével. A parázs csatából egészen feszült hajrá kerekedett, különösen azután, hogy Dárdai Pál a 89. percben kiegyenlített Nego Loic passzából.

Végül be kellett érniük a csapatoknak egy-egy ponttal, de a Vidi biztosan jobban örül majd ennek.