13 perc alatt triplázott a kisvárdai cserecsatár

Három nyeretlen bajnoki után ismét győzött a Kisvárda labdarúgócsapata, amely hazai pályán 5-0-ra verte a Zalaegerszeget.

„Lehet mondani, hogy a VAR megöli a futballt, de ez olyan, mint azon siránkozni, hogy már nincsenek grundok”
Kassai Viktor hazatért Oroszországból és hamarosan megjelenik első könyve.

A mérkőzés első félidejében a cseh Jaroslav Navrátil villogott, a 19. percben megszerezte a vezetést (1-0), majd a 33. percben egy labdaszerzést követően okosan emelte át a kifutó kapust (2-0).

A második félidőben azonban akadt ennél is jobb teljesítmény, a montenegrói Driton Camaj a 69. percben állt be, majd a 73. és a 86. perc között mesterhármast elérve beállította az 5-0-s végeredményt.

NB I, 11. forduló

Kisvárda Master Good-ZTE FC 5-0 (2-0)
Kisvárda, 2023 néző
v: Bognár
Kisvárda: Dombó – Hej, Prenga, Cirkovic, Leoni – Karabeljov, Melnyik (Zlicic, 55.) – Navratil (Bumba, 81.), Ötvös, Asani (Camaj, 69.) – Mesanovic (Nagy M., 81.)
ZTE: Demjén – Lesjak, Kálnoki-Kis, Bobál D. (Sebestyén, 75.), Gergényi (Huszti, a szünetben) – Sankovic, Bedi – Ubochioma, Spoljaric (Zimonyi, a szünetben), Skribek (Milovanovic, a szünetben) – Koszta (Babati, 68.)
gól: Navratil (19., 33.), Camaj (73., 82., 85.)