Debrecenben nyert a ZTE, Dzsudzsák kiőrjöngött magának egy sárgát

Czeglédi Zsolt / MTI

Meglepetésre Debrecenben szakadt meg a ZTE nyeretlenségi sorozata, a zalaiak 2-1-re verték a forduló előtt még veretlen hazaiakat az NB I szombati játéknapján.

A vendégek a 29. percben Skribek távoli lövésével szereztek vezetést (0-1).

A 41. percben a hazaiak nagyon szerettek volna kiharcolni egy büntetőt, azt reklamálták, hogy Szerafimov magasra tartott lábbal mentett és fejbe találta Vargát. Dzsudzsák még a csapatkapitányi szerepkört is túllihegte, heves veszekedése sárga lapot ért a bírótól.

A 65. percben egyenlítettek a hazaiak, Korhut közelről fejelt a léc alá (1-1).

A hajrában nagyon nyomott a Loki, Pintér a kapufát találta el, Ugrai ziccert rontott, de gólt a ZTE szerzett: a 86. percben Grezda érkezett egy élesen középre lőtt labdára és közelről nem hibázott (1-2).