Képtelen felülkerekedni mumusán az MTK

A Gyirmót elleni 1-1, majd a Honvéd 1-0-s legyőzése után harmadik bajnokiján elveszítette veretlenségét az MTK, amely hazai pályán 2-1-re kikapott a továbbra is hibátlan Kisvárdától.

20 éves szerbet igazol a Fradi, aki egyből az NB I legértékesebb játékosa lesz
Tavaly nyáron olasz klubok vitték volna, de a Crvena zvezda akkor még nem engedte el.

A felek korábban hatszor találkoztak egymással az élvonalban, de az MTK pályaválasztóként három 1-0-s vereség mellett egy 1-1-es döntetlent tudott felmutatni.

Úgy tűnt, ezúttal megszakadhat a rossz széria, a 33. percben ugyanis egy lekészített labdát a korábbi kisvárdai játékos, Gheorghe Grozav bombázott 17 méterről a bal alsó sarokba (1-0).

A második félidőben aztán jött a nagy fordulat, a 69. percben Matheus Leoni szabadrúgására Hej Viktor érkezett és közelről a jobb felső sarokba fejelte a labdát (1-1).

Majd a 76. percben ismét Leoni volt pontos, ezúttal Jasmin Mesanovic bólintott a jobb alsó sarokba (1-2).

A Kisvárda így a Ferencváros és a Gyirmót után harmadszor is győzött, és vezeti az NB I-et.